آشپزخانه مدرن

 

دکوراسیون کابینت های مدرن


امروزه در بیشتر خانه های مدرن، از کابینت های گلاس که نمونه ای از کابینت های ام دی اف با روکش براق هستند، استفاده می شود. مهمترین دلیل این مسئله زیبایی این کابینت ها می باشد. کابینت گلاس براق و صاف و صیقلی است و از این رو نمای زیبایی به آشپزخانه می دهد. به علاوه این کابینت ها از آن جایی که براق می باشند، خود می توانند منبعی از نور به شما دهند. از طرح های جدید و کاربردی کابینت های گلاس می توان به نمونه های سفید آن اشاره کرد.
 
 

جدیدترین مدل های کابینت با متریال مدرن


کابینت گلاس از جنس کابینت های ام دی اف می باشد، با این تفاوت که سطح آن ها با روکش پلاستیکی و براق و شیشه ای مانند پوشانده شده است. از آن جایی که این روکش ها در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود، کابینت از جنس های گلاس را می توان در طرح ها و رنگ های متنوعی طراحی نمود.
با توجه به دکوراسیون آشپزخانه می توان از این کابینت ها استفاده نمود. این تصاویر نمونه هایی از مدرن ترین طراحی کابینت گلاس به رنگ های قرمز و نارنجی و بنفش و... را نشان می دهد.
 
 

مدل کابینت مدرن سفید مشکی


یکی از شیک ترین مدل های کابینت کلاسیک، کابینت های سیاه سفید های گلاس است. این مدل کابینت ها علاوه بر اینکه آشپزخانه را بسیار زیبا می کنند، نمای لوکسی نیز به آن می دهند. به همین دلیل گزینه مناسبی برای آشپزخانه های مدرن به شمار می آیند.